×
ورود | عضویت
ارائه ی خدمات کاور بدنه


مقدمه

مرکز خدمات نمایندگی ‌تیموری در جدیدترین برنامه خود برای گسترش خدمات خود به مالکین خودروهای تویوتا و لکسوس در شهر اصفهان ، از خدمت جدید خود برای مشتریان عزیز و گرامی در شهر اصفهان خبر داد.

در این خدمت که " دیتیلینگ خودرو " نام گذاری شده است جهت ارائه ی خدمات مراقبت و حفاظت بیشتر از رنگ و بدنه خودرو به مشتریان عزیز تویوتا ولکسوس اجرا خواهد گردید.

 دیتیلینگ خودرو

دیتیلینگ خودرو شامل  تمیز کردن و صفرشویی تمامی قسمتهای خودرو  اعم از داخل و خارج با دقت و وسواس زیاد و با استفاده از ابزار مخصوص، و همچنین پولیش و واکس کردن رنگ بدنه خودرو و ایجاد پوشش نانو سرامیک و یا اجرای کاور محافظ بدنه  برای محافظت از رنگ خودرو میباشد

هدف و زمینه‌ی اصلی دیتیلینگ خودرو بهبود و تعمیر کلی رنگ بدنه وسایل نقلیه بواسطه از بین بردن خراشهای کوچک و چرخشی ( هولوگرام )  است که به مرور زمان ایجاد شده‌اند و نور را بصورتی زاویه دار منعکس می‌کنند که رنگ بدنه ماشین مات دیده می شود.

 خدمات کاور بدنه

عواملی مانند نور خورشید، فضله پرندگان، آلودگی های محیط و گرد وغبار موجب کدر شدن سطح ماشین و ایجاد خط و خش بر روی آن می شود. در ابتدا از پولیش برای براق شدن بدنه استفاده میشد اما با پیشرفت علوم نانو ، از کاور خودرو برای محافظت بدنه از آسیب های شیمیایی و ضربه احتمالی استفاده شد.

درحال حاضر کاور بدنه خودرو بسیار محبوب تر از دیگر گزینه هاست. کاور بدنه خودرو با ایجاد یک لایه جدید بر روی بدنه، موجب زیبایی و براقیت سطح بدنه خودرو می شود.

کاور بدنه خودرو از نظر وجود یا عدم وجود رنگدانه ها به دو دسته کاور های رنگی و کاورهای بی رنگ تقسیم بندی می شوند. کاورهای بی رنگ تغییری در رنگ بدنه خودرو ایجاد نمیکنند بلکه فقط برای محافظت از بدنه نصب می شوند. بطور کلی کاورهای بی رنگ استحکام بیشتری از کاورهای رنگی دارند. کاورهای رنگی نسبت که کاورهای بی رنگ مقاومت کمتری دارند اما در عوض زیبایی را به خودروی شما هدیه میکنند. با استفاده از کاورهای رنگ میتوانید تنها در عرض چندساعت رنگ دلخواه خود را به خودرو ببخشید.

کاورهای رنگی خود به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 کاور مات : کاورهای مات (matt ) در بین علاقمندان به تیونینگ محبوبیت زیادی دارد. در این نوع کاور از رنگدانه های مات استفاده میشود بنابراین خودروی شما جلوه خاصی خواهد داشت. در کاور نوع مات بدنه خودروی شما آسیب نمیبیند و در ضمن هیچگونه ماده شیمیایی برای کاور کردن استفاده نمی شود.

کاور کاستوم : کاور کاستوم (castum ) کمی گرانتر از بقیه کاورها هستند اما خودروی شما در نهایت یک خودروی خاص خواهد بود. کاور کاستوم تریم های طلایی و هفت رنگ دارد که بنا به سلیقه خود میتوانید از آنها استفاده کرده و یک خودروی لوکس برای خود بسازید.

مهمترین مزیت کاور بدنه خودرو نصب سریع و قیمت مناسب آن است.

کاور، سطح  بدنه خودروی شما را از هرگونه آسیب های شیمیایی و ضربه های فیزیکی ایمن میکند. باران های اسیدی و اشعه فرابنفش خورشید بتدریج رنگ خودروی شما را کدر میکنند و ممکن است لکه های سفید روی بدنه ایجاد شود. در این موارد استفاده از کاور بدنه خودرو باعث میشود که در مدت کوتاهی یک خودروی متفاوت و بسیار شیک داشته باشید و هر زمان که نیاز داشتید بدون نگرانی آن را جدا کنید.

هزینه کاور کردن خودرو نیز نسبت به رنگ کردن ماشین بسیار ارزانتر است. کاور خودرو ظاهر حودروی شما را بسیار چشم گیر و منحصر به فرد میکند ضمن اینکه یک لایه محافظ نیز برای رنگ فابریک بدنه ایجاد کرده اید.

البته شایان ذکر است به علت اینکه برای نصب این کاورها از چسب استفاده میکنند، درصورتی که چندین سال این پوشش بر روی بدنه باقی بماند ممکن است چسب آن سختتر شود. در نتیجه هنگام جدا کردن کاور رنگ فابریک بدنه نیز آسیب میبیند. در مواردی نیز ممکن است اثر چسب کاور روی بدنه خودرو قابل مشاهده باشد. کاور بدنه خودرو ضخامت کمی دارد پس نباید انتظار داشته باشید که در مقابل ضربه هایی مانند ضربه های سنگ از بدنه محافظت کند. همچنین درصورتی که کاور کیفیت مناسبی نداشته باشد بعد از کارواش در لبه های کاور لکه های سفیدی مشاهده می کنید که جلوه زیبایی ندارد

 کسب اطلاعات بیشتر

مشتریان عزیز جهت کسب راهنمایی و درخواست می توانند از طریق شماره تلفن 36249593-031 تماس حاصل فرمایند

( با توجه به محدودیت فضا و زمان به خاطر ارائه ی خدمات صافکاری و نقاشی و جلوگیری از تداخل خدمات ، از مشتریان عزیز و متقضیان محترم خواهشمندیم در صورت تمایل استفاده از این خدمت نمایندگی ، جهت مراجعه از قسمت پذیرش خودرو نوبت رزرو نمایید )

شماره تماس پذیرش خودرو جهت رزرو نوبت : 36261254-031

هدف مدیریت و تیم پرسنلی نمایندگی ، جلب رضایت حداکثری مشتریان محترم و عزیز می باشد.


امید است هرچه زودتر به این هدف والا دست بیابیم.

 


تاریخ ارسال:  1401/03/24 نویسنده:  واحد خدمات پس از فروش