×
ورود | عضویت
ارائه ی خدمات صفرشویی


مقدمه

مرکز خدمات نمایندگی ‌تیموری در جدیدترین برنامه خود برای گسترش خدمات خود به مالکین خودروهای تویوتا و لکسوس در شهر اصفهان ، از خدمت جدید خود برای مشتریان عزیز و گرامی در شهر اصفهان خبر داد.

در این خدمت که " دیتیلینگ خودرو " نام گذاری شده است جهت ارائه ی خدمات مراقبت و حفاظت بیشتر از رنگ و بدنه خودرو به مشتریان عزیز تویوتا ولکسوس اجرا خواهد گردید.

 دیتیلینگ خودرو

دیتیلینگ خودرو شامل  تمیز کردن و صفرشویی تمامی قسمتهای خودرو  اعم از داخل و خارج با دقت و وسواس زیاد و با استفاده از ابزار مخصوص، و همچنین پولیش و واکس کردن رنگ بدنه خودرو و ایجاد پوشش نانو سرامیک و یا اجرای کاور محافظ بدنه  برای محافظت از رنگ خودرو میباشد

هدف و زمینه‌ی اصلی دیتیلینگ خودرو بهبود و تعمیر کلی رنگ بدنه وسایل نقلیه بواسطه از بین بردن خراشهای کوچک و چرخشی ( هولوگرام )  است که به مرور زمان ایجاد شده‌اند و نور را بصورتی زاویه دار منعکس می‌کنند که رنگ بدنه ماشین مات دیده می شود.

 خدمات صفرشویی

صفرشویی فرآیندی است که طی آن تمامی اجزاء داخلی و خارجی یک خودرو اعم از داشبور، صندلی ها، بدنه بیرون خودرو، اتاق داخل خودرو، کفپوش ها، لاستیک و رینگ، موتور و غیره به طور کامل با استفاده ابزار و مواد لازم ترمیم و تمیز می شود. صفرشویی علاوه بر اینکه باعث رفع کثیفی ها و عیوب سطحی خودرو، زیبایی خودرو شده می تواند به طول عمر قطعات خودرو بیافزاید.

پس از خرید خودرو و استفاده زیاد از آن، کثیف شدن داخل خودرو طبیعی است از این رو می توان با انجام صفرشویی خودرو را مانند روز اول تمیز کرده و فضای مطبوعی را در داخل خودرو برای سرنشینان آن به وجود آورد. همچنین کهنگی و فرسایش خودرو و اجزاء داخلی آن را می توان با انجام صفرشویی ترمیم کرده و به طول عمر خودرو افزود. شاید در نگاه اول فرآیند صفرشویی خیلی ساده به نظر بیاید اما این طور نیست جرا که استفاده درست از ابزار و متریال شیمیایی در صفرشویی خودرو به خصوص خودروهای لوکس گران قیمت بسیار مهم بوده و اگر این فرآیند به درستی انجام نشود می تواند به خودرو آسیب بزند.

 کسب اطلاعات بیشتر

مشتریان عزیز جهت کسب راهنمایی و درخواست می توانند از طریق شماره تلفن 36249593-031 تماس حاصل فرمایند

( با توجه به محدودیت فضا و زمان به خاطر ارائه ی خدمات صافکاری و نقاشی و جلوگیری از تداخل خدمات ، از مشتریان عزیز و متقضیان محترم خواهشمندیم در صورت تمایل استفاده از این خدمت نمایندگی ، جهت مراجعه از قسمت پذیرش خودرو نوبت رزرو نمایید )

شماره تماس پذیرش خودرو جهت رزرو نوبت : 36261254-031

هدف مدیریت و تیم پرسنلی نمایندگی ، جلب رضایت حداکثری مشتریان محترم و عزیز می باشد.


امید است هرچه زودتر به این هدف والا دست بیابیم.

 


تاریخ ارسال:  1401/03/24 نویسنده:  واحد خدمات پس از فروش