×
ورود | عضویت
عمر باتری HV محصولات هیبرید تویوتا چقدر است؟


مقدمه

خودروهای هیبریدی تویوتا به عنوان معتبرترین خودروهای موجود در بازار شناخته شده اند. در واقع ، از زمان معرفی پریوس به عموم ، دو دهه به این ترتیب بوده است.

مطالعه اخیر توسط iSeeCars.com نشان داد که تویوتا پریوس به عنوان نماینده محصولات هیبرید تویوتا ، وسیله ای است که صاحبان و مالکان این خودرو مدت زمان طولانی این خودرو را سوار می شوند و از آن نگهداری می کنند .

موضوع جالب تر این است که 13.7 %  مالکان تویوتا پریوس بیش از  15 سال هست که از اول خودرو را داشته و سوار آن می شوند که این میانگین در صنعت خودرو جهان 6.1٪ است

 

 نگرانی عموم مردم از محصولات هیبرید

یکی از رایج ترین تردیدها یا زمینه های نگرانی دارندگان و یا خریداران تویوتا پریوس و دیگر محصولات هیبریدی تویوتا ولکسوس ، مربوط به خود باتری هیبریدی است.

 

معمولا از سمت خریداران و یا مالکان محصولات هیبریدی تویوتا ، این نگرانی ها را به طور مکرر شینده می شود .

"باتری هیبریدی خیلی زود فرسوده می شود."

"تعویض باتری واقعاً گران است."

و "....

البته که داشتن چنین نگرانی هایی کاملاً طبیعی است.

 

 عمر باتری هیبرید

فناوری پیشگام باتری در محصولات هیبریدی تویوتا به گونه ای ساخته شده است که برای تمام عمر خودرو دوام دارد و از آنجا که باتری ولتاژ بالای تویوتا هیبرید از نوع خود شارژ است ، برای شارژ مجدد هرگز نیازی به اتصال به برق نیست.

همه اجزا ، از جمله باتری هیبرید ، با 7 سال / 200000 کیلومتر توسط ایرتویا و در دنیا از جمله در کشورهای اروپایی با 10 سال / 250000 کیلومتر توسط تویوتا ضمانت ارائه می شوند.

لازم به ذکر است تویوتا موتور به تازگی ضمانت جدید باتری ولتاژ بالای خودرو های هیبرید را ارائه می نماید

 

البته به مشتریان و مالکان محصولات هیبریدی پیشنهاد می گردد بعد از 5 سال به عنوان بخشی از چک آپ و بررسی سلامت سیستم هیبرید تویوتا ، سیستم  هیبرید و باتری ولتاژ بالای  وسیله نقلیه شما توسط تکنسین های تویوتا بررسی شود تا از وضعیت بالایی برخوردار باشد.

انجام این کار به صورت سالانه به معنای آن است که تویوتا شما برای یک سال دیگر و یا 15000 کیلومتر (هر کدام زودتر باشد) چک آپ و بررسی سلامت شده است و از ایجاد عیوب احتمالی جلوگیری می شود

 

جهت هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

031-36262691


منبع : سایت تویوتا در قاره اروپا

https://www.toyota-europe.com/hybrid/how-long-do-hybrid-batteries-last
تاریخ ارسال:  1400/01/18 نویسنده:  مرکز خدمات

References